--Peryferia IT--

Wypasiony monitor HP Inc. 27” Z27s IPS 4K Display J3G07A4

Serdecznie polecamy naprawdę rewelacyjny monitor graficzny 4K firmy HP. Nowa dostawa w najlepszej cenie. Jak zwykle ograniczona ilość.

Jakość UHD na potrzeby wymagających projektów.

Ogromna rozdzielczość 3840 x 2160, gama kolorów sRGB i 1,07 miliarda kolorów to gwarancja niezrównanej jakości barw w cyfrowych procesach roboczych wymagających dokładnego odwzorowania szczegółów. Szerokie kąty widzenia pozwalają udostępnić obraz większej liczbie odbiorców.

Połącz się.

Monitor można podłączyć do stacji roboczej, komputera i szerokiej gamy cyfrowych urządzeń wideo za pośrednictwem portów DisplayPort, mini-DisplayPort, HDMI i czterech portów USB 3.0. Dwa boczne porty USB zapewniają łatwy dostęp do najczęściej używanych urządzeń peryferyjnych.

Prezentacje na dużym ekranie ze wszystkich Twoich urządzeń.

Natychmiastowe wyświetlanie treści ze smartfonu lub tabletu na dużym ekranie za pośrednictwem łatwego w obsłudze łącza MHL, które jednocześnie ładuje urządzenia, aby były zawsze gotowe do pracy.

Zobacz więcej. Osiągnij więcej.

Doskonała widoczność projektów, dokumentów i multimediów w trybie 8 MP – czterokrotnie zwiększającym korzyści z jakości Full HD. Funkcje „obraz w obrazie” i „obraz obok obrazu” umożliwiają wyświetlanie treści z urządzenia mobilnego lub komputera i oferują dostęp nawet do czterech obrazów Full HD na ekranie w trybie natywnym.

Powołaj się na ten artykuł a dostaniesz dodatkowe 150zł upustu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *